گرینویچ+2 05:24

آموزش پاورپوینت ما تصمیم داریم تا به صورت رایگان مباحث مربوط به آموزش پاورپوینت را به زبانی ساده و سریع برای شما همراهان به کمک تیم آموزشی داده پردازی گیلان نوین آماده نمائیم و آموزش رایگان پاورپوینت را در اختیار شما قرار دهیم . همچنین شما می توانید از قالب پاورپوینت به صورت رایگان استفاده نمائید. در آینده فیلم آموزشی رایگان نیز در اختیار شما قرار می گیرد .

تیم آموزشی داده پردازی گیلان نوین با کادری مجرب آماده ارائه خدمات رایانه ای و آموزش نرم افزارهای عمومی و تخصصی می باشد . این تیم آموزش رایگان پاورپوینت را در اختیار شما دانش پژوهان عزیز قرار داده است و در آینده ای نه چندان دور فیلم های آموزشی جدیدی را در وب سایت داده پردازی گیلان نوین به آدرس tfit.ir قرار می دهد تا تمامی شما عزیزان بتوانید فیلم های آموزشی رایگان را که مربوط به درس پاورپوینت می باشد را به صورت رایگان دانلود نموده و از آن استفاده نمائید .

همچنین شما می توانید از همین وب سایت و به نشانی ذکر شده در بالای همین پاراگراف قالب های رایگان ی را که به جهت شما عزیزان دانش پژوه قرار داده شده است را به صورت رایگان دانلود نمائید .

سعی شده است این قالب ها با توجه به مشاغل و سطح عمی و تحصیلی شما غزیزان از دوران ابتدایی متوسطه اول و دوم تا دانشگاه برای استفاده دانشجویان و اساتید گرامی قرار داده شود .